Дана 11.3.2025. године у организацији ЦСР Опово је реализован округли сто за супрвизоре групе 3, под називом “Бенефити познавања себе у супервизијском процесу”. Супервизорке је на почетку поздравила у име директора ЦСР Опово Јелена Бјелица.
Супервизорка Валентина Стоја Угринов је у првом делу упознала учеснице са АКТЕР методом, а у другом делу је дала детаљан приказ функционисања те методе кроз примере и вежбу. Учествовале су супервизорке ЦСР Панчево, Вршац, Алибунар, Бела Црква, Ковин, Пландиште, Опово и представнице ПЗСЗ саветнице за социјалну заштиту Татијана Грнчарски, Наташа Милић Теофиловић и Весна Давидовић.
Округли сто је био квалитетно организован и реализован и размењена су драгоцена искуства из праксе. Следеће скуп супервизијске групе 3 организоваће ЦСР Ковин.